PF0465.153NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 15UH 1.6A 55 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0465.153NLT Pulse Electronics Corporation