PF0465.183NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 18UH 1.5A 78 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0465.183NLT Pulse Electronics Corporation