PF0465.273NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 27UH 1.2A 95 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0465.273NLT Pulse Electronics Corporation