PF0465.332NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 20 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0465.332NLT Pulse Electronics Corporation