PF0465.393NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 39UH 1A 128 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0465.393NLT Pulse Electronics Corporation