PF0601.552NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_20.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 5.5UH 1.5A 75 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0601.552NLT Pulse Electronics Corporation