Produkte > ASTRODYNE TDI > PFC-375-T-LF
PFC-375-T-LF
PFC-375-T-LF Astrodyne TDI
PFC-375.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 375W AC-DC 1/2 Brick Power Facto
Features: Adjustable Output, Baseplate, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 375V
Part Status: Active
Power (Watts): 375 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PFC-375-T-LF Astrodyne TDI
Description: 375W AC-DC 1/2 Brick Power Facto, Features: Adjustable Output, Baseplate, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 375V, Part Status: Active, Power (Watts): 375 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PFC-375-T-LF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PFC-375-T-LF PFC-375-T-LF Hersteller : Astrodyne TDI PFC-375.pdf AC/DC Power Modules 375W AC-DC 1/2 Brick Power Factor Correction Module, 375V