Produkte > TDK-LAMBDA AMERICAS INC > PFH500A-28-100-R
PFH500A-28-100-R TDK-Lambda Americas Inc
pfh500a_e.pdf
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC-DC, PCB MOUNT, 2.4X4", INPUT
Features: Adjustable Output, Baseplate, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.00" L x 2.40" W x 0.53" H (101.6mm x 61.0mm x 13.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 135 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 18A
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Power (Watts): 504 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PFH500A-28-100-R TDK-Lambda Americas Inc
Description: AC-DC, PCB MOUNT, 2.4X4", INPUT, Features: Adjustable Output, Baseplate, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.00" L x 2.40" W x 0.53" H (101.6mm x 61.0mm x 13.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 135 VAC, Type: Enclosed, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 18A, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Power (Watts): 504 W, Number of Outputs: 1.