PG0200.152NL Pulse Electronics Corporation
PG0200NL_Series.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 19A 3 MOHM TH
Produktbewertung abgeben
Technische Details PG0200.152NL Pulse Electronics Corporation