PGSMAJ13CA E2G
PGSMAJ13CA E2G Taiwan Semiconductor Corporation
PGSMAJ%20SERIES_B1805.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Obsolete
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PGSMAJ13CA E2G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Obsolete, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PGSMAJ13CA E2G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PGSMAJ13CA E2G PGSMAJ13CA E2G Hersteller : Taiwan Semiconductor PGSMAJ_SERIES_B1805-1918307.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 15.15V 5% Bidir ectional TVS