Produkte > ERP POWER, LLC > PHB50W-0850-56-S
PHB50W-0850-56-S ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFFICIENCY, R
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.07" L x 1.03" W x 0.94" H (103.4mm x 26.2mm x 23.9mm)
Voltage - Output: 50.4V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 850mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 48 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.4 kV
Standard Number: 60950-1
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHB50W-0850-56-S ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFFICIENCY, R, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.07" L x 1.03" W x 0.94" H (103.4mm x 26.2mm x 23.9mm), Voltage - Output: 50.4V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 850mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.4 kV, Standard Number: 60950-1.