Produkte > LEMO > PHG.0B.305.CYMD52
PHG.0B.305.CYMD52
PHG.0B.305.CYMD52 LEMO
PHG_0B_305_CYMD52-1944124.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 5P STRT RECEPT FML CRIMP D52 COLLET
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 99-103 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.0B.305.CYMD52 LEMO
Description: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 6.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 5, Orientation: G, Shell Size - Insert: 305, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PHG.0B.305.CYMD52 PHG.0B.305.CYMD52 Hersteller : LEMO unipole_multipole.pdf Description: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 6.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 5
Orientation: G
Shell Size - Insert: 305
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)