Produkte > LEMO > PHG.0T.511.CLLC35
PHG.0T.511.CLLC35
PHG.0T.511.CLLC35 LEMO
PHG.0T.511.CLLC35.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CABLE MOUNT RECEPTACLE 1-PAIR
Shielding: Shielded
Number of Positions: 2
Orientation: G
Shell Size - Insert: 511
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)
Primary Material: Metal
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.0T.511.CLLC35 LEMO
Description: CABLE MOUNT RECEPTACLE 1-PAIR, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 2, Orientation: G, Shell Size - Insert: 511, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.