Produkte > LEMO > PHG.1T.512.CTLC45
PHG.1T.512.CTLC45
PHG.1T.512.CTLC45 LEMO
PHG_1T_512_CTLC45-2539873.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors FREE RECEPTACLE, FEMALE SOLDER, 30-26AWG, BRASS, IP68
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.1T.512.CTLC45 LEMO
Description: CABLE MOUNT RECEPTACLE 2-PAIR, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 7, Orientation: G, Shell Size - Insert: 512, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Shielding: Shielded
Number of Positions: 7
Orientation: G
Shell Size - Insert: 512
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)