Produkte > LEMO > PHG.2T.514.CYMC75Z
PHG.2T.514.CYMC75Z
PHG.2T.514.CYMC75Z LEMO
PHG.2T.514.CYMC75Z.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CABLE MOUNT RECEPTACLE CAT6
Shielding: Shielded
Number of Positions: 8
Orientation: G
Shell Size - Insert: 514
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.2T.514.CYMC75Z LEMO
Description: CABLE MOUNT RECEPTACLE CAT6, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 8, Orientation: G, Shell Size - Insert: 514, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.