Produkte > LEMO > PHG.4B.330.CLZD12
PHG.4B.330.CLZD12 LEMO
unipole_multipole.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN RCPT HSG FMALE 30POS INLINE
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Receptacle Housing
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 30
Type: For Female Sockets
Orientation: G
Shell Size - Insert: 330
Contact Type: Solder Cup
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Contact Size: 0.9mm
Housing Color: Silver
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.4B.330.CLZD12 LEMO
Description: CONN RCPT HSG FMALE 30POS INLINE, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle Housing, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 30, Type: For Female Sockets, Orientation: G, Shell Size - Insert: 330, Contact Type: Solder Cup, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Contact Size: 0.9mm, Housing Color: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome.
Weitere Produktangebote PHG.4B.330.CLZD12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PHG.4B.330.CLZD12 Hersteller : LEMO PHG_4B_330_CLZD12-1945011.pdf Circular Push Pull Connectors 30P FREE RECEPTACLE CABLE CLAMP 12MM