Produkte > LEMO > PHW.2B.314.XYCD82
PHW.2B.314.XYCD82
PHW.2B.314.XYCD82 LEMO
unipole_multipole.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Color: Gray
Current Rating (Amps): 6.5A
Shell Size - Insert: 314
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHW.2B.314.XYCD82 LEMO
Description: CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Gray, Current Rating (Amps): 6.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 14, Orientation: W, Shell Size - Insert: 314, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PHW.2B.314.XYCD82 PHW.2B.314.XYCD82 Hersteller : LEMO unipole_multipole.pdf Circular Push Pull Connectors 14P FREE RCPT CRIMP CABLE COLLET 8.2MM