Produkte > EATON TRIPP LITE > PINV1000SW-120
PINV1000SW-120
PINV1000SW-120 Eaton Tripp Lite
pinv1000sw120.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PINV1000SW-120
Packaging: Bulk
Features: Frequency Control, USB Port(s)
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 3
Type: Inverter
Size: 14.50" L x 8.30" W x 4.10" H (368.3mm x 210.8mm x 104.1mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (3)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1000 W
Power - Output Surge: 2000 W
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV1000SW-120 Eaton Tripp Lite
Description: PINV1000SW-120, Packaging: Bulk, Features: Frequency Control, USB Port(s), Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 3, Type: Inverter, Size: 14.50" L x 8.30" W x 4.10" H (368.3mm x 210.8mm x 104.1mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (3), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1000 W, Power - Output Surge: 2000 W.