PINV1500
PINV1500 Eaton Tripp Lite
pinv1500.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 1500W MEDIUM-DUTY COMPACT MOBILE
Features: USB Port(s)
Packaging: Retail Package
Voltage - Output: 115VAC, 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 7.28" L x 5.04" W x 3.00" H (184.9mm x 128.0mm x 76.2mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminal Post
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 1.5 kW
Power - Output Surge: 3 kW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV1500 Eaton Tripp Lite
Description: 1500W MEDIUM-DUTY COMPACT MOBILE, Features: USB Port(s), Packaging: Retail Package, Voltage - Output: 115VAC, 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 7.28" L x 5.04" W x 3.00" H (184.9mm x 128.0mm x 76.2mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminal Post, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 1.5 kW, Power - Output Surge: 3 kW.
Weitere Produktangebote PINV1500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PINV1500 PINV1500 Hersteller : Tripp Lite pinv1500-3243466.pdf Power Inverters Tripp Lite 1500W Compact Power Inverter Mobile Portable 2 Outlet 2 USB Port