Produkte > EATON TRIPP LITE > PINV1500SW-120
PINV1500SW-120
PINV1500SW-120 Eaton Tripp Lite
pinv1500sw120.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 1500W 3X
Packaging: Bulk
Features: USB Port(s)
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 3
Type: Inverter
Size: 14.50" L x 8.30" W x 4.10" H (368.3mm x 210.8mm x 104.1mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (3)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1500 W
Power - Output Surge: 3000 W
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV1500SW-120 Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 1500W 3X, Packaging: Bulk, Features: USB Port(s), Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 3, Type: Inverter, Size: 14.50" L x 8.30" W x 4.10" H (368.3mm x 210.8mm x 104.1mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (3), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1500 W, Power - Output Surge: 3000 W.