PINV2000
PINV2000 Eaton Tripp Lite
pinv2000.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 2000W MEDIUM-DUTY COMPACT MOBILE
Packaging: Retail Package
Features: USB Port(s)
Voltage - Output: 115VAC, 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (1), 5-20R (1)
Connector - Voltage Input: Terminal Post
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 2 kW
Power - Output Surge: 4 kW
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV2000 Eaton Tripp Lite
Description: 2000W MEDIUM-DUTY COMPACT MOBILE, Packaging: Retail Package, Features: USB Port(s), Voltage - Output: 115VAC, 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Connector - AC Output: NEMA 5-15R (1), 5-20R (1), Connector - Voltage Input: Terminal Post, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 2 kW, Power - Output Surge: 4 kW.