PINV3000
PINV3000 Eaton Tripp Lite
pinv3000.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3000W HEAVY-DUTY MOBILE POWER IN
Features: USB Port(s)
Packaging: Retail Package
Voltage - Output: 115VAC, 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 4
Type: Inverter
Connector - AC Output: NEMA 5-20R (2), 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminal Post
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 3 kW
Power - Output Surge: 6 kW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV3000 Eaton Tripp Lite
Description: 3000W HEAVY-DUTY MOBILE POWER IN, Features: USB Port(s), Packaging: Retail Package, Voltage - Output: 115VAC, 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 4, Type: Inverter, Connector - AC Output: NEMA 5-20R (2), 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminal Post, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 3 kW, Power - Output Surge: 6 kW.
Weitere Produktangebote PINV3000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PINV3000 PINV3000 Hersteller : Tripp Lite pinv3000-3243468.pdf Power Inverters Tripp Lite 3000W Compact Power Inverter Mobile Portable 4 Outlet 2 USB Port