Produkte > EATON TRIPP LITE > PINV3000SWL-120
PINV3000SWL-120
PINV3000SWL-120 Eaton Tripp Lite
pinv3000swl120.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PINV3000SWL-120
Features: USB Port(s)
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 18.40" L x 9.30" W x 4.00" H (467.4mm x 236.2mm x 101.6mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-20R (2), 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 3000 W
Power - Output Surge: 6000 W
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV3000SWL-120 Eaton Tripp Lite
Description: PINV3000SWL-120, Features: USB Port(s), Packaging: Bulk, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 18.40" L x 9.30" W x 4.00" H (467.4mm x 236.2mm x 101.6mm), Connector - AC Output: NEMA 5-20R (2), 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 3000 W, Power - Output Surge: 6000 W.