Produkte > EATON TRIPP LITE > PINV300SW-120
PINV300SW-120
PINV300SW-120 Eaton Tripp Lite
pinv300sw120.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 300W 2X 5
Packaging: Bulk
Features: USB Port(s)
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 9.00" L x 6.70" W x 4.40" H (228.6mm x 170.2mm x 111.8mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
auf Bestellung 157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV300SW-120 Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 300W 2X 5, Packaging: Bulk, Features: USB Port(s), Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 9.00" L x 6.70" W x 4.40" H (228.6mm x 170.2mm x 111.8mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.