Produkte > EATON TRIPP LITE > PINV600SW-120
PINV600SW-120
PINV600SW-120 Eaton Tripp Lite
pinv600sw120.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 600W 2X 5
Packaging: Bulk
Features: USB Port(s)
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 3.94" L x 5.12" W x 8.27" H (100.1mm x 130.0mm x 210.1mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 600 W
Power - Output Surge: 1.2 kW
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PINV600SW-120 Eaton Tripp Lite
Description: COMPACT POWER INVERTER 600W 2X 5, Packaging: Bulk, Features: USB Port(s), Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 3.94" L x 5.12" W x 8.27" H (100.1mm x 130.0mm x 210.1mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 600 W, Power - Output Surge: 1.2 kW.