PK605-160-160-1.0
PK605-160-160-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PK605.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM RED
Shape: Square
Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 6.0W/m-K