PK605-320-320-1.0
PK605-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!131&authkey=!ACz3lieJODb5U48&ithint=file%2cpdf&e=gsP1n2
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM RED
Packaging: Box
Color: Red
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 6.0W/m-K
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK605-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM RED, Packaging: Box, Color: Red, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 6.0W/m-K.