PK605-320-320-2.0
PK605-320-320-2.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!131&authkey=!ACz3lieJODb5U48&ithint=file%2cpdf&e=gsP1n2
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM RED
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 6.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK605-320-320-2.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM RED, Packaging: Bag, Color: Red, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 6.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.