PK700-160-160-1.5
PK700-160-160-1.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PK700.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0591" (1.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 7.0W/m-K