PK700-320-320-1.0
PK700-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!133&authkey=!AGHCtfrCjzjFN1A&ithint=file%2cpdf&e=gQZ4kq
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 7.0W/m-K
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK700-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 7.0W/m-K.