PK700-320-320-4.0
PK700-320-320-4.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!133&authkey=!AGHCtfrCjzjFN1A&ithint=file%2cpdf&e=gQZ4kq
Shape: Square
Thickness: 0.157" (4.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 7.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PK700-320-320-4.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Shape: Square, Thickness: 0.157" (4.00mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 7.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.