Produkte > ERP > PKM30W-1050-55-NS
PKM30W-1050-55-NS ERP
pkm_series_datasheet-2448685.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, 0-10V Dimming, 1-100% dimming range, 30 W max, Programmable 150 to 1050 mA Iout, 10 to 55 Vout Range (Titan internal ERP code name), Constant Current Class 2 LED Driver
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PKM30W-1050-55-NS ERP