Produkte > ERP POWER, LLC > PKM50W-1400-55-NS
PKM50W-1400-55-NS
PKM50W-1400-55-NS ERP Power, LLC
pkm-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: PWR SUPPLY CC LED DRIVER
Packaging: Box
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details PKM50W-1400-55-NS ERP Power, LLC
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, 0-10V Dimming, 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 400 to 1400 mA Iout, 10 to 55 Vout Range (Titan internal ERP code name), Constant Current Class 2 LED Driver.
Weitere Produktangebote PKM50W-1400-55-NS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PKM50W-1400-55-NS Hersteller : ERP pkm_series_datasheet-2448685.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, 0-10V Dimming, 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 400 to 1400 mA Iout, 10 to 55 Vout Range (Titan internal ERP code name), Constant Current Class 2 LED Driver