PL15S051V5TP TDK-Lambda Americas Inc
Hersteller: TDK-Lambda Americas Inc
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 22.5W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 0.33" W x 0.50" H (50.8mm x 8.4mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 3.3V
Voltage - Output 1: 1.5V
Power (Watts): 22.5 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL15S051V5TP TDK-Lambda Americas Inc
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 22.5W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-SIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 0.33" W x 0.50" H (50.8mm x 8.4mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 3.3V, Voltage - Output 1: 1.5V, Power (Watts): 22.5 W, Number of Outputs: 1.