PL282Y-300-35-5 Amphenol Technical Products International
cdr-c-users-nlang-nextcloud-desktop-pl282x-30x-xx-2-5-cd-revf.pdf
Hersteller: Amphenol Technical Products International
Description: 10MM POWERLOK 2 WAY PLUG R/A FOR
Packaging: Bulk
Features: IP67
Connector Type: Plug
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 2 AWG
Number of Positions: 2
Pitch: 1.181" (30.00mm)
Contact Type: Male Pin, Power
Fastening Type: Lever Lock
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Crimp
Number of Rows: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL282Y-300-35-5 Amphenol Technical Products International
Description: 10MM POWERLOK 2 WAY PLUG R/A FOR, Packaging: Bulk, Features: IP67, Connector Type: Plug, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 2 AWG, Number of Positions: 2, Pitch: 1.181" (30.00mm), Contact Type: Male Pin, Power, Fastening Type: Lever Lock, Wire Type: Discrete, Cable Termination: Crimp, Number of Rows: 1.
Weitere Produktangebote PL282Y-300-35-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PL282Y-300-35-5 Hersteller : Amphenol Technical Products cdr-c-users-nlang-nextcloud-desktop-pl282x-30x-xx-2-5-cd-revf.pdf EV Connectors 10MM POWERLOK 2 WAY PLUG R/A FOR 35MM Y KEY WITHOUT HVIL