PL28V-500-70-2-5 Amphenol Technical Products
Hersteller: Amphenol Technical Products
EV Connectors POWERLOK 14MM G2 1POS 90D PLUG FOR 70MM V KEYING WITHOUT HVIL
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL28V-500-70-2-5 Amphenol Technical Products