PL29Y-501-120-2-5 Amphenol Technical Products International
Hersteller: Amphenol Technical Products International
Description: POWERLOK 14MM G2 1POS 90D PLUG F
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 1
Contact Type: Male Pin, Power
Fastening Type: Lever Lock
Cable Termination: Crimp
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details PL29Y-501-120-2-5 Amphenol Technical Products International
Description: POWERLOK 14MM G2 1POS 90D PLUG F, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 1, Contact Type: Male Pin, Power, Fastening Type: Lever Lock, Cable Termination: Crimp, Part Status: Active, Number of Rows: 1.
Weitere Produktangebote PL29Y-501-120-2-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PL29Y-501-120-2-5 Hersteller : Amphenol Technical Products EV Connectors POWERLOK 14MM G2 1POS 90D PLUG FOR 120MM WITH 90 ROTATED HVIL Y KEYING WITH HVIL