Produkte > INRCORE, LLC > PL8300NL
PL8300NL iNRCORE, LLC
M109_RevD.pdf
Hersteller: iNRCORE, LLC
Description: FIXED IND 38UH 9.5A 19.3MOHM SMD
Packaging: Tube
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.220" L x 1.000" W (30.99mm x 25.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 19.3mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 300 kHz
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Inductance: 38 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A