Produkte > QUALTEK > PLC-025S070
PLC-025S070
PLC-025S070 Qualtek
PLC-025%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA
Packaging: Bulk
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP65
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLC-025S070 Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA, Packaging: Bulk, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP65, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.