Produkte > QUALTEK > PLC-040S035
PLC-040S035
PLC-040S035 Qualtek
PLC-040%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 38-114V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 38 ~ 114V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP65
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLC-040S035 Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 38-114V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 38 ~ 114V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP65, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.