Produkte > QUALTEK > PLC-050S110D
PLC-050S110D Qualtek
PLC-050%20D%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.1A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 16 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP67
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.1A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLC-050S110D Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.1A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm), Voltage - Output: 16 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP67, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.1A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.