Produkte > QUALTEK > PLC-150S070
PLC-150S070
PLC-150S070 Qualtek
PLC-150%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 128-214V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.49" L x 3.13" W x 1.81" H (266.4mm x 79.5mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 128 ~ 214V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, cULus
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLC-150S070 Qualtek
Description: LED DRIVER CC AC/DC 128-214V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.49" L x 3.13" W x 1.81" H (266.4mm x 79.5mm x 46.0mm), Voltage - Output: 128 ~ 214V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, cULus, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.