Produkte > CUI INC. > PLDA60-1666-277A
PLDA60-1666-277A CUI Inc.
PLDA60_Series_Rev_Jan_2018_Ds.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: LED DVR AC/DC
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.1mm x 40.1mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 9 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.666A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLDA60-1666-277A CUI Inc.
Description: LED DVR AC/DC, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.1mm x 40.1mm x 25.1mm), Voltage - Output: 9 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.666A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PLDA60-1666-277A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLDA60-1666-277A PLDA60-1666-277A Hersteller : CUI plda60-1153260.pdf LED Power Supplies 60W 9-36Vout 833mA LED Driver IP20