Produkte > BIVAR > PLP1-10MM-F
PLP1-10MM-F
PLP1-10MM-F Bivar
PLP1_XXX_F.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 3mm Flat Face Lens 10mm Rigid Lite Pipe
auf Bestellung 14490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP1-10MM-F Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Rear, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP1-10MM-F PLP1-10MM-F Hersteller : Bivar Inc. PLP1-XXX-F.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3mm