Produkte > BIVAR > PLP5-2-100-S
PLP5-2-100-S
PLP5-2-100-S Bivar
PLP5_2_XXX_S-2302057.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes 5mm SmkdLens LP Face .100" Rigid LitePipe
auf Bestellung 957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP5-2-100-S Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.100", Packaging: Bag, Color: Smoke, Diffused, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Weitere Produktangebote PLP5-2-100-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP5-2-100-S PLP5-2-100-S Hersteller : Bivar Inc. PLP5-2-XXX-S.PDF Description: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.100"
Packaging: Bag
Color: Smoke, Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm