Produkte > BIVAR INC. > PLP5-2-1500-54
PLP5-2-1500-54 Bivar Inc.
PLP5-2-XXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP5-2-1500-54 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.
Weitere Produktangebote PLP5-2-1500-54
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP5-2-1500-54 Hersteller : Bivar PLP5_2_XXX-3001676.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front), 5mm IP54 Round Lens, Low Profile Face, 1.5 in.