Produkte > BIVAR INC. > PLP5-2-500-54
PLP5-2-500-54
PLP5-2-500-54 Bivar Inc.
PLP5-2-XXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLP5-2-500-54 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PLP5-2-500-54 Hersteller : Bivar biva_s_a0011093931_1-2262622.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Rear), 5mm IP54 Round Lens, Low Profile Face, .500 in.