Produkte > QUALTEK > PLV-035S024
PLV-035S024
PLV-035S024 Qualtek
PLV-035%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.46A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP67
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.46A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 35 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLV-035S024 Qualtek
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.46A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP67, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.46A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 35 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.