Produkte > QUALTEK > PLV-050S012
PLV-050S012
PLV-050S012 Qualtek
PLV-050%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.17A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP67
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details PLV-050S012 Qualtek
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.17A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP67, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.