Produkte > TEXMATE > PM-35U-200V
PM-35U-200V
PM-35U-200V Texmate
Hersteller: Texmate
Description: 200V DIFFERENTIAL DCV METER, 5V
Packaging: Bulk
Display Type: LED
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltmeter
Termination Style: Card Edge
Voltage - Supply: 4.5 ~ 5.5VDC
Measuring Range: 0 ~ 200VDC
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 64.77mm x 24.64mm
Display Characters - Height: 0.300" (7.62mm)
Number of Characters Per Row: 3.5
Measuring Type: Voltage
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM-35U-200V Texmate
Description: 200V DIFFERENTIAL DCV METER, 5V, Packaging: Bulk, Display Type: LED, Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltmeter, Termination Style: Card Edge, Voltage - Supply: 4.5 ~ 5.5VDC, Measuring Range: 0 ~ 200VDC, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 64.77mm x 24.64mm, Display Characters - Height: 0.300" (7.62mm), Number of Characters Per Row: 3.5, Measuring Type: Voltage.